czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Zamiany  RSS
Zbyt wczesna zmiana pasa – zderzenie ciężarówki z mikrovanem (Video)

Dodano: 12.07.2018 1:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Lawirowanie pomiędzy pasami ruchu nie jest najbezpieczniejszym inajmądrzejszym rozwiązaniem. Łatwo bowiem źle ocenić odległość inie przewidzieć reakcji innych użytkowników drogi. Tak też było itym razem, kiedy kierowca mikrovana zdecydował się naszybki wjazd na"środek" - najprawdopodobniej przednim była jakaś przeszkoda. Zamiast jednak wyhamować, postanowił on zmieścić się przedjadącą podobnym tempem ciężarówką. Ito był błąd... Nie zdążył [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Zamiany
Źródło: namasce.pl

Policjanci ogłosili strajk włoski. Zamiast nakładać kary, mają tylko pouczać

Dodano: 05.07.2018 10:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci ogłosili strajk włoski. Zamiast nakładać kary, mają tylko pouczać. KGP twierdzi, że będzie to złamaniem prawa. – To zastraszanie! – ripostują funkcjonariusze.

Źródło: rss.dziennik.pl

Renault Trafic Spaceclass Grand Energy 1.6 dCi – Dla ósemki

Dodano: 03.07.2018 21:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Poszukując samochodu oferującego wystarczająco dużo przestrzeni dla większej grupy podróżnych trzeba zapomnieć o SUV-ach i innych wynalazkach posiadających modny charakter. Zamiast nich na celowniku pojawiają się vany, wśród których znajdziemy doświadczonego reprezentanta Renault. Czy Trafic Spaceclass jest godną propozycją na tle licznej konkurencji?

Źródło: moto-testy.pl

Nowe, małe tablice rejestracyjne… nie pasują do mocowań

Dodano: 03.07.2018 13:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zamiast kwadratowych tablic w amerykańskim stylu - skrócone, standardowe tablice. Czyli o tym, że szumnie zapowiadane, nowe tablice rejestracyjne to bubel.
Może „bubel” to nieco zbyt dużo powiedziane, ale nie da się ukryć, że wszyscy, którzy mogli skorzystać z udogodnienia mogą być teraz rozczarowani.
W ramach zmian w przepisach od 1 lipca wprowadzono tzw. „małe tablice rejestracyjne”. Miało być to udogodnienie dla osób posiadających auta importowane z Japonii lub Stanów Zjednoczonych. Zamiast odpowiedników, Polacy dostali standardową tablicę rejestracyjną, tylko… skróconą.
Jak czytamy na Youngtimer Warszaw: „Rozmiar amerykański to 12×6 cali, czyli 305×152 mm, japoński to 330×165 mm, a te mają 305×114 mm.” Oznacza to, że nowa, mała tablica jest o ok. 4 cm niższa od amerykańskich i nie pasuje do mocowań.
Zdania nt. użyteczności tego rozwiązania są podzielone. Co o tym myślicie?
Źródło: Youngtimer Warsaw PopularneTo się czyta:Sortowanie1 psuje opinie 99 pozostałym. Poznaj 5 zachowań, które psują wizerunek motocy...Senat przyjął opłatę emisyjną bez poprawek! +10 groszy na litrze? Opłata emis...Poseł PiS kupił prawo jazdy na motocykl, a na paliwo wydał blisko 70 000 zł Od 1 października w końcu bez dowodu rejestracyjnego Ostatnie odliczanie przed wielką imprezą rocznicową Harley-Davidson w PradzeSpidi Tour 2018. Warmia i Mazury ze Spidi już w najbliższy weekend 07.07.2018SYM wraca na drogi: Skąd pochodzi ta marka i dlaczego w Polsce nie jest znana?

Źródło: www.jednoslad.pl

Renault Trafic Spaceclass Grand Energy 1.6 dCi – Dla ósemki

Dodano: 02.07.2018 17:03 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Poszukując samochodu oferującego wystarczająco dużo przestrzeni dla większej grupy podróżnych trzeba zapomnieć oSUV-ach iinnych wynalazkach posiadających modny charakter. Zamiast nich nacelowniku pojawiają się vany, wśród którychznajdziemy doświadczonego reprezentanta Renault. Czy Trafic Spaceclass jest godną propozycją natle licznej konkurencji? Karoseria W tym segmencie widać szeroko pojętą współpracę marek motoryzacyjnych. Przykładowo, Citroen SpaceTourer tobliźniak Peugeota Travellera iToyoty [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

Mercedes A będzie dostępny w dwóch wersjach PHEV

Dodano: 02.07.2018 15:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mercedes A najnowszej generacji nie oprze się elektryfikacji. Jednak nowy kompaktowy model nie będzie dostępny w wersji w pełni elektrycznej. Zamiast tego ofertę maja zasilić dwie wersje PHEV.

Źródło: www.v10.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone