czwartek, 24 października 2019 r.  Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Wiadomości z tagiem Trend  RSS
Nowy Ford Galaxy Vignale i udoskonalony S-MAX

Dodano: 17.10.2019 8:39 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Modele S-MAX i Galaxy Trend, Titanium i ST-Line można teraz łatwiej odróżnić, dzięki wyróżniającej je stylistyce przedniego pasa, podobnie jak odmieniono modele S-MAX Vignale i Galaxy, który po raz pierwszy jest oferowany w luksusowej specyfikacji V-Line. Ford Galaxy Vignale Nowe fotele kierowcy i pasażera, dostępne dla modeli S-MAX i Galaxy Trend oraz Titanium można regulować [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Ford Focus - Trend / 1.8 Benzyna 125KM / 155 tys. km

Dodano: 08.10.2019 17:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Witamy. Mamy w ofercie do sprzedania zadbanego Forda Focusa. Samochód został importowany ze Szwecji. Jest opłacony i w pełni gotowy do rejestracji. Podana cena zawiera wszystkie opłaty i dokumenty niezbędne do Wydziału Komunikacji. Do auta jest kompletna dokumentacja (książka serwisowa, instrukc…

Źródło: motosprzedaz.pl

MotorTrend wjeżdża do Polski!

Dodano: 03.10.2019 11:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy


MotorTrend to jeden z najbardziej rozpoznawalnych globalnie tytułów motoryzacyjnych na świecie. Jest też jednym ze starszych, bowiem jego początki sięgają 1949 roku. Ale najważniejsze jest tu i teraz, a dzieje się sporo – MotorTrend wkracza do Polski! Tak jest, za sprawą grupy Discovery czyli tej, która w swoich ryzach ma między innymi TVN Turbo, MotorTrend będzie miał swoje autorskie programy na platformie player.pl. Tak – autorskie, a poprowadzą je Patryk Mikiciuk oraz Adam Kornacki. Zresztą panowie już chwalili się, że brali udział w nagraniach amerykańskich wersji MotorTrend i była to dla nich nie lada gratka. MotorTrend jest znany z bardzo [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Jean, Trend
Źródło: autowizja.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone