poniedziałek, 23 września 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
Mercedes-AMG Project One – niezwykły dźwięk silnika (Video)

Dodano: 17.09.2019 1:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Project One jest nietylkopokazem możliwości marki zeStuttgartu, aleteż ujawnieniem kierunku, wktórymzmierza motoryzacja. Wszystkie samochody staną się bardziej high-tech ibędą jeszcze bardziej naszpikowane elektroniką. Towpłynie naich wydajność orazpoprawi jakość powietrza. Naszczęście niemusi tooznaczać nudy ibraku charakteru. Project One czerpie bowiem garściami zwyczynowych maszyn. Nawiązuje donich najnowszy spot reklamowy, wktórymwziął udział sam Lewis Hamilton - jeden znajbardziej [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

Project C, czyli limitowany, poprawiony Hyundai i30 N

Dodano: 11.09.2019 8:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Hyundai i30 N Project C - to nazwa samochodu, który zadebiutuje już za kilka tygodni we Frankfurcie. Czym ma zaskoczyć?

Źródło: feedproxy.google.com

Projekt ustawy o e-dowodach trafił już do konsultacji międzyresortowych

Dodano: 04.09.2019 14:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało propozycję zmian w przepisach, które pozwolą na wprowadzenie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Projekt ustawy w tej sprawie przesłany został właśnie do konsultacji międzyresortowych.

Źródło: prawo.gazetaprawna.pl

rallycross / Projekt E rozpocznie elektryczny rallycross

Dodano: 02.04.2019 16:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

IMG Motorsport ogłosiło, że wkrótce na rallycrossowych torach w ramach Projektu E pojawią się samochody napędzane silnikami elektrycznymi. Nowa seria ma towarzyszyć rundom mistrzostw świata, co ma ...

Tagi: Projekt
Źródło: rallycross.autoklub.pl

Więzienie za cofanie licznika 2019. Projekt odłożony na bok

Dodano: 24.01.2019 15:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Projekt nowelizacji ustawy, który miał poważnie karać osoby cofające liczniki w samochodach ugrzązł w sejmie. Czy groźba 5 lat więzienia za cofanie licznika wejdzie w życie w 2019 roku? 
W otwartym liście do ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry, reprezentujący Związek Dealerów Samochodów Marek Konieczny pyta: „Tak naprawdę znalazły się siły, które chcą powstrzymać zmiany prawa i nadal pozwalać bezkarnie oszukiwać Polaków. Co to za siły?”. 
O „siłach” mających na celu zamrożenie ustawy pisze także Fakt.pl oraz Gazeta Wyborcza. W grudniu zeszłego roku wiceminister Marcin Warchoł poprosił o zawieszenie prac nad projektem ustawy. W pierwszej kolejności ministerstwo chce zakończyć pracę nad projektem zmian w sposobie działania stacji kontroli pojazdów. Na jego podstawie miałyby być wprowadzone przepisy dotyczące nowego rodzaju przestępstwa - cofania liczników. 
Na chwilę obecną brak oficjalnej odpowiedzi ze strony ministerstwa. Nikt też nie jest w stanie jednoznacznie określić kto i dlaczego miałby blokować wprowadzenie ustawy.  5 lat więzienia za cofanie licznika
W listopadzie 2017 roku minister Ziobro zapowiadał nowelizację ustawy. W jej myśl osobie zlecającej lub wykonującej tzw. „cofanie licznika” groziłoby pozbawienie wolności do 3 miesięcy do 5 lat. Plan zakładał wprowadzenie nowego prawa wraz z 1 stycznia 2019 roku.  PopularneTo się czyta:SortowanieGaźnik - regulacja gaźnika: Jak optymalnie wyregulowaćIle się czeka w Polsce na wyrobienie prawa jazdy w PWPW? Jak sprawdzić ten pr...Ile kosztuje wyrobienie Prawa Jazdy AM? Kurs, egzamin i badania lekarskiePrawko kat. A "na motor": Od ilu lat można zdawać motocyklowe prawo jazdy?Jazda bez prawa jazdy 2018. Jak kara za jazdę bez "prawka"?LWG: Co oznacza skrót którym pozdrawiają się motocykliści?Ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy AM (karty motorowerowej) 2016Prawo jazdy 2019. Ile się czeka na prawo jazdy? Jak to sprawdzić online?Ważne:Przepisy 2017: Za jazdę bez prawa jazdy lub ucieczkę przed policją pójdziesz ...Ile będzie kosztować prawo jazdy kategorii AM 2018? Cena "karty motorowerowej"

Źródło: https:

Posłowie Nowoczesnej chcą uporządkować prawo. Co dalej z Uberem?

Dodano: 30.05.2017 14:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt nowelizacji ustawy o transporcie drogowym złożył we wtorek w Sejmie klub Nowoczesnej. Chodzi w nim m.in. o prawne uregulowanie nowych...

Tagi: Projekt
Źródło: moto.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone