poniedziałek, 18 lutego 2019 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Dziś kary posypią się dziesięć razy częściej. To wielkie łowienie w całej Polsce

Dodano: 16.02.2019 8:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Drogówka już z daleka zajrzy do samochodów na polskich drogach. Jak usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji to pierwsza taka akcja w tym roku. A mundurowi będą bardziej surowi dla kierowców rozmawiających przez telefon w czasie jazdy.

Tagi: Policja
Źródło: rss.dziennik.pl

Dwa wypadki w Walentynki

Dodano: 15.02.2019 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

  Do dwóch zdarzeń drogowych doszło wczoraj na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Było potrącenie pieszego i wymuszenie pierwszeństwa.   Wczorajszy dzień byłby spokojny na drogach powiatu radomnskiego, gdyby nie dwa wypadki. Pierwszy, ok. godz. 11 miał miejsce w Klwatce Królewskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierowca opla wymusił pierwszeństwo przy skręcie w lewo i zderz...

Tagi: Policja
Źródło: www.radommoto.pl

Policja myli się w pomiarach prędkości? Nowe dane z sądów są bezlitosne dla kierowców

Dodano: 15.02.2019 12:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na polecenie komendanta głównego policji specjalny zespół przeanalizował wyroki uniewinniające w sprawach o przekroczenie dopuszczalnej prędkości. W latach 2016-2018 do sądu trafiło poniżej 0,9 proc. takich spraw; wyroki uniewinniające stanowiły mniej niż 0,8 proc. z nich.

Tagi: Policja
Źródło: rss.dziennik.pl

Nowy Sącz: Zatrzymany złodziej rowerów, apel o zabezpieczanie jednośladów

Dodano: 15.02.2019 8:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policja zatrzymała 37-letniego złodzieja rowerów – od maja do czerwca mieszkaniec Sądecczyzny ukradł 26 pojazdów o łącznej wartości prawie 40 tys. zł. Większość kradzieży rowerów – jak informuje policja – spowodowana jest niewłaściwym zabezpieczaniem jednośladu.

Tagi: Policja
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Miłość i bezpieczeństwo

Dodano: 14.02.2019 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

  Kierowco - jeżeli jedziesz sam w aucie pamiętaj, że ktoś czeka na ciebie w domu, a jeżeli jedziesz z najbliższymi - jedź tak, żebyście szczęśliwie i bezpiecznie dojechali do celu. Policjanci z mazowieckiej drogówki przypominali dziś o tym kierowcom. Okazją był Dzień Zakochanych, czyli popularne Walentynki.   Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zorganizował kolejną akcję profilaktyczną dotyczącą bezpieczeństwa w...

Źródło: www.radommoto.pl

Dwa promile i potrójny zakaz prowadzenia pojazdów. Autostradowy pirat w rękach policji

Dodano: 12.02.2019 18:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policja złapała kierowcę forda transita, który pędził tarnowskim odcinkiem autostrady na "podwójnym" gazie. Jak się okazało, miał on ponad 2 promile alkoholu i potrójny zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany, bo inni uczestnicy drogi zaobserwowali, że samochód dostawczy jedzie całą szerokością jezdni.

Tagi: Policja
Źródło: rss.dziennik.pl

Policja kupi 31 nowych nieoznakowanych radiowozów z wideorejestratorem. "Posłużą do eliminowania piratów drogowych"

Dodano: 12.02.2019 15:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policja ogłosiła przetarg na zakup 31 nieoznakowanych radiowozów z wideorejestratorem, 51 aut oznakowanych oraz 82 terminali mobilnych do płatności kartą za mandat. "Nowe pojazdy wzmocnią policyjną flotę. Obecnie polska drogówka wykorzystuje 361 nieoznakowanych aut z wideorejestratorem" – usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji.

Tagi: Policja
Źródło: rss.dziennik.pl

Policja dopadła złodzieja. Odnalazł się samochód prezydent Zabrza

Dodano: 12.02.2019 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policja odzyskała skradzioną przed tygodniem służbową skodę superb prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki Szulik. Auto zostało zatrzymane w okolicy Inowrocławia, kierujący próbował uciekać – podała zabrzańska komenda.

Tagi: Audi, Policja
Źródło: rss.dziennik.pl

Śmiertelne potrącenie pieszego na ul. Warszawskiej

Dodano: 12.02.2019 8:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

  Do tragicznego wypadku doszło dziś nad ranem, ok. godz. 5:30, na przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Barlickiego na jezdni w kierunku Radomia. 40-letni kierowca nissana potrącił śmiertelnie mężczyznę. Są utrudnienia w ruchu.   Na razie za wcześnie na jakieś szczegóły wypadku. Policja posiada i przekazuje bardzo lakoniczne informacje. Nie wiadomo kim był mężczyzna. Nie jest znana jego tożsamość, miejsce zamieszkania...

Tagi: Policja
Źródło: www.radommoto.pl

Bryła lodu spadła na kobietę. Poszukiwani są świadkowie

Dodano: 11.02.2019 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

  Radomscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 1 lutego ok. godz. 10 na ul. Kozienickiej w Radomiu. Z nieustalonego pojazdu ciężarowego jadącego od strony Kozienic spadła bryła lodu, która uderzyła w idącą chodnikiem 67-letnią kobietę. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu osobiście lub ...

Źródło: www.radommoto.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone