piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Numer alarmowy 112 przejmie zgłoszenia z 997

Dodano: 17.10.2018 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

  Od jutra, 18 października, numer alarmowy 112 Centrum Powiadamiania Ratunkowego będzie przejmował numer alarmowy Policji. Wprawdzie nr 997 dalej będzie aktywny, ale zgłaszać się będą operatorzy CPR.   Proces przełączania z 997 na 112 na terenie województwa mazowieckiego ma potrwać do 6 listopada (w niektórych garnizonach Policji na terenie kraju rozpoczął się on wcześniej, w niektórych już się zakończył). Zmiana, po decyzji Ministerstwa Spr...

Źródło: www.radommoto.pl

Dziś policja zajrzy do twojego auta z 1200 m i posypią się kary. To wielkie łowienie w całej Polsce

Dodano: 10.10.2018 8:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Drogówka już z daleka zajrzy do samochodów na polskich drogach. Jak usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji to pierwsza taka akcja organizowana wspólnie z Europejską Organizacją Policji Ruchu Drogowego TISPOL. A mundurowi będą bardziej surowi dla kierowców rozmawiających przez telefon w czasie jazdy. Po tej akcji ruszy następna pod kryptonimem "Edward".

Źródło: rss.dziennik.pl

"Ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego" w Gdańsku. Policja wie, kto zasłonił tablice. Szukają sprawcy zamazania

Dodano: 07.10.2018 8:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gdańska policja ustaliła, że to 34-letni gdańszczanin zasłonił folią pięć tablic z napisem "ul. Lecha Kaczyńskiego". Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Nadal szukają osoby, która zamalowała farbą trzy inne tablice.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Niedzielne utrudnienia w ruchu

Dodano: 06.10.2018 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

  W niedzielę, w godzinach ok. 10:30-11:30 wystąpią utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej w dzielnicach Ustronie, Prędocinek i Malczew.   Kolumna rowerzystów ruszy z parkingu Galerii Feniks przy al. Grzecznarowskiego i pod nadzorem Policji przejedzie ulicami: Białą, al. Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Wyścigową, drogą po wschodniej stronie Kuronia i Witkacego w Radomiu, a następnie Radomską i Skaryszewską w Sołtykowie oraz przez Zeno...

Tagi: Jari, Policja
Źródło: www.radommoto.pl

Nowy Sącz: Zatrzymany złodziej rowerów, apel o zabezpieczanie jednośladów

Dodano: 06.10.2018 8:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Policja zatrzymała 37-letniego złodzieja rowerów – od maja do czerwca mieszkaniec Sądecczyzny ukradł 26 pojazdów o łącznej wartości prawie 40 tys. zł. Większość kradzieży rowerów – jak informuje policja – spowodowana jest niewłaściwym zabezpieczaniem jednośladu.

Tagi: Policja
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Wypadek luksusowych aut na Słowacji. Jeden z kierowców "w 2018 był poszukiwany jako zaginiony z próbą samobójczą"

Dodano: 05.10.2018 16:28 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski...

Źródło: rss.dziennik.pl

Nastolatek zgubił drogę ze szkoły, bo ...nie miał GPS

Dodano: 05.10.2018 14:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

  Policja została postawiona na nogi po tym jak zgłoszono zaginięcie chłopaka. Zgubił się w drodze ze szkoły do domu. Szybko został odnaleziony. Okazało się, że błąkał się po mieście, bo wyładował mu się telefon i nie mógł korzystać z nawigacji.   Ta historia wydarzyła się miesiąc temu. Pokazuje do czego zmierza nowoczesny świat technologii wykorzystywany przez młodych ludzi (przede wszystkim). Dlaczego coraz bardziej zwierzają urządzeniom, a ...

Tagi: Policja
Źródło: www.radommoto.pl

Słowacja zszokowana piracką jazdą Polaków. "Trzeba na nich patrzeć jak na umyślnych morderców"

Dodano: 03.10.2018 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Policja z Dolnego Kubina postawiła zarzuty spowodowania "ogólnego zagrożenia" trzem Polakom, którzy, ścigając się samochodami, spowodowali wypadek, w którym zginął 57-letni Słowak. Bezpośredniemu sprawcy wypadku grozi od 2 do 5 lat więzienia.

Źródło: rss.dziennik.pl

Słowacja: Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku luksusowych aut z Polski. Policja zatrzymała dziennikarza [WIDEO]

Dodano: 02.10.2018 12:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ferrari, Mercedes i Porsche na polskich numerach urządziły sobie wyścig w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Szalona jazda zakończyła się dramatem - zginął kierowca Skody, który podróżował z rodziną. Teraz słowacka policja podała nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Polaków.

Źródło: rss.dziennik.pl

Makabryczny wypadek luksusowych aut z Polski. Policja: Zabili ojca rodziny [WIDEO]

Dodano: 01.10.2018 10:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ferrari, Mercedes i Porsche urządziły sobie wyścig w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Policja twierdzi, że kierownicą luksusowych aut siedzieli Polacy. Szalona jazda zakończyła się tragicznym wypadkiem. Na miejscu zginął kierowca Skody, który podróżował z rodziną.

Źródło: rss.dziennik.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone