poniedziałek, 23 września 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Okazuje  RSS
BMW nie ma planów na następcę i3

Dodano: 19.09.2019 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

BMW i3 miało być pierwszym krokiem bawarskiej marki w świat elektrycznej motoryzacji. Wydawało się, że samochód będzie niezwykle ważnym marketingowo elementem oferty. Okazuje się jednak, że BMW nie...

Tagi: Okazuje
Źródło: www.v10.pl

McLaren ostro o SUVach konkurencji. Brytyjczycy nie planują takiego auta

Dodano: 18.09.2019 15:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Porsche i Lamborghini mają swoje SUVy. W drodze jest już pseudoterenówka od Aston Martina oraz Ferrari. Wydawałoby się, że lada moment do rywalizacji dołączy także McLaren. Okazuje się jednak, że...

Źródło: www.v10.pl

Radosna twórczość drogowców

Dodano: 09.09.2019 14:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

  Bezpieczeństwo pieszych powinno być najważniejsze i dlatego, na drogach, wyznaczane, i malowane są przejścia. Po zejściu z jezdni ludzie powinni udać się na chodnik. A co zrobić, gdy napotyka się na gęsty żywopłot?   Wydawało nam się, że drogowcy i projektanci wyczerpali „pomysły” w inwestycjach drogowych na rozbawienie ludzi. Okazuje się, że te grupy mają w sobie chyba niesamowite pokłady dobrego humoru. I nie chodzi tylko o polskich przeds...

Tagi: Okazuje
Źródło: www.radommoto.pl

Poszukujesz kalkulatora OC bez podawania danych? Okazuje się, że podanie danych może się opłacać! Sprawdź!

Dodano: 09.09.2019 10:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Właściwie każdy kalkulator OC wymaga podania danych na temat ubezpieczanego pojazdu oraz jego właściciela. Z jednej strony warto wybrać takie narzędzie, w którym padają jedynie niezbędne pytania. Z drugiej zaś udzielenie szczegółowych informacji pomaga w znalezieniu najatrakcyjniejszej oferty OC. Dlaczego kalkulator OC wymaga danych? Wielu kierowców poszukuje tańszego OC przez internet. Wielu z nich zapewne chciałoby, aby kalkulacja składki ubezpieczeniowej nie wymagała podania żadnych danych. Jednakże nie ma możliwości rzetelnego obliczenia wysokości składki OC bez uwzględnienia informacji na temat pojazdu i tego, kto nim jeździ. Formularze porównywarek ubezpieczeń są bowiem dostosowane do wymagań ubezpieczycieli, którzy ustalają ceny ubezpieczeń na podstawie [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Wielu, Okazuje
Źródło: autowizja.pl

Jaka prędkość za progiem zwalniającym? Taka sama! 

Dodano: 23.01.2019 23:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ministerstwo Infrastruktury, w osobie p. Marka Chodkiewicza, tłumaczy jaka prędkość obowiązuje za progiem zwalniającym. Okazuje się, że - wbrew przyzwyczajeniom kierowców - taka sama.
Pod koniec zeszłego roku poseł Lassota pytał ministerstwo o wyjaśnienie: jaka prędkość obowiązuje za progiem zwalniającym? Dokładniej rozchodziło się o sytuację w której na jednym słupie znajduje się znak ograniczenia prędkości, znak informujący o progu zwalniającym i znak informujący o odległości do progu zwalniającego. W interpretacji kierowców mogłoby to sugerować, że ograniczenie obowiązuje tylko do progu zwalniającego.
I tak zinterpretował to kielecki kierowca podczas egzaminu na prawo jazdy. Za progiem przyspieszył i… oblał. Od decyzji się odwołał, a ostatecznie wyjaśnić przepisy musiało ministerstwo. 
Ministerstwo Infrastruktury odpowiedziało w piśmie, że „rozporządzenia stanowi, że w przypadku, gdy zakaz wyrażony przez znak B-33 nie jest uprzednio odwołany znakiem oznaczającym koniec zakazu, to obowiązuje on do najbliższego skrzyżowania”. Oznacza to, że ograniczenie prędkości odwołuje najbliższe skrzyżowanie lub znak odwołujący ograniczenie, nie próg zwalniający.
Źródło: prawodrogowe.pl PopularneTo się czyta:SortowanieGaźnik - regulacja gaźnika: Jak optymalnie wyregulowaćIle się czeka w Polsce na wyrobienie prawa jazdy w PWPW? Jak sprawdzić ten pr...Ile kosztuje wyrobienie Prawa Jazdy AM? Kurs, egzamin i badania lekarskiePrawko kat. A "na motor": Od ilu lat można zdawać motocyklowe prawo jazdy?Jazda bez prawa jazdy 2018. Jak kara za jazdę bez "prawka"?LWG: Co oznacza skrót którym pozdrawiają się motocykliści?Ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy AM (karty motorowerowej) 2016Prawo jazdy 2019. Ile się czeka na prawo jazdy? Jak to sprawdzić online?Ważne:Przepisy 2017: Za jazdę bez prawa jazdy lub ucieczkę przed policją pójdziesz ...Ile będzie kosztować prawo jazdy kategorii AM 2018? Cena "karty motorowerowej"

Najczęściej używany radar policyjny może popełniać błędy

Dodano: 18.01.2016 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Po serii wielu artykułów, wypowiedzi i wyroków sądów ukazujących w złym świetle słynny radar Iskra, polska policja postanowiła wyposażyć funkcjonariuszy drogówki w radar Ultra Lyte. Okazuje się, że również pracę nowych urządzeń policyjnych można umiejętnie podważyć.

Tagi: Okazuje
Źródło: www.wykop.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone