piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Niemczech  RSS
Kia Cee'd - 1.4 Klima Alu Serwis Idealny z Niemiec

Dodano: 18.10.2018 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania piekna bezwypadkowa KIA CEED z doskonalym silnikiem 1.4 MOCY 90 KM z orginalnym przebiegiem 97TYS KM potwierdzonego ksiazka serwisowa. KIA posiada wazny przeglad(TUV) do 2019 roku co swiadczy o wzorowym stanie technicznym samochodu. KIA kupiona w Niemczech gdzie posiadala tylko…

Źródło: motosprzedaz.pl

MŚ w rallycrossie - finał 11. rundy sezonu 2016

Dodano: 16.10.2018 8:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zawody w Niemczech wygrał Kevin Eriksson. Inny Szwed Mattias Ekstrom zapewnił sobie podczas nich mistrzowski tytuł.


Data: 2016-10-18

Źródło: www.mototube.pl

Tai Woffinden: Mistrz na żużlu

Dodano: 15.10.2018 8:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Tai Woffinden został nowym mistrzem świata na żużlu i zrobił to w wielkim stylu – wygrał wyścig, świętował z teamem, uścisnął rodzinę – i wypełnił swoje zobowiązania - wywiady dla telewizji, konferencja prasowa, zdjęcia z pucharem.
Cierpiał z bólu. Przez kolizję, do której doszło przy dużej prędkości w jego trzecim wyścigu, nie mógł ruszyć nie tylko palcem, ale także całą stopą, a chodząc – kulał.
Piszącemu ten artykuł udało się znaleźć ciche miejsce, do którego zwabił nowego mistrza, z dala od tłumów ludzi. Niektórzy pragnęli wywiadu z nim, inni selfie, jeszcze inni chcieli być po prostu blisko nowego mistrza. Nam udało się jednak odciągnąć go i zaprosić do starego biura w budynku toruńskiej Motoareny.
Rozsiadł się wygodnie w krześle i wydał dźwięk, który brzmiał jak ulga. Zrobił to. Długi, ciężki rok dobiegł końca w chwale i teraz, ponownie może nazywać się mistrzem świata na żużlu.
W ciągu 30 kolejnych minut Tai wiele wyjawił. Mówił o poświęceniu, o bólu, przyjemności, o przeszłości i przyszłości. A gdy on mówi, słuchasz. Nie udziela słodkich, monotonnych odpowiedzi stworzonych pod wywiad, na odczepkę. Mówi otwarcie, szczerze, bez filtra.
Zaczął tak szczerze jak zawsze:
Nie umiem powiedzieć, dlaczego zdobyłem trzy tytuły. Jeśli zadasz Nickiemu (Pedersenowi) albo Gregowi (Hancockowi) to samo pytanie, założę się, że też nie będą umieli odpowiedzieć, jak zdobyli swoje. To się dzieje i już, nie da się tego wyjaśnić.
Oczywiście częściowo zrobiłem to ja, ale na to składa się więcej rzeczy. To się wydarzyło w 2013, jeździłem cały rok i skończyłem na szczycie. To kumulacja punktów gromadzonych przez cały sezon i trzeba być konsekwentnym przez cały rok. Jedna runda może wszystko zepsuć, więc nie ma dni wolnych.
Mogę powiedzieć jedno, ten był najtrudniejszy, trudniejszy niż wszystkie inne, mentalnie. Po Cardiff prowadziłem 20 punktami, potem kolejne dwie rundy były mokre i to wszystko ograniczyło. Nagle pole gry jest całkowicie gładkie i to sprawia, że jest ciężko.
Chyba w jednym doszedłem do półfinału, potem kolejny był też mokry, a potem była Słowenia. Wiedziałem, że będę się tam męczył, bo przez cały rok nie miałem startów, a na kamienistym torze było jeszcze gorzej. Słowenia, która była moją najgorszą rundą, w żaden sposób mi nie pomogła. Zawsze się tam męczę z powodu nawierzchni i specyficznego silnika, jaki trzeba tam mieć, żeby wszystko działało.
Co roku kto inny tam wygrywa, a to z powodu tego, jaki ten tor jest. Jest trudny do rozgryzienia, a mi się to jeszcze nie udało. Według mnie nie powinniśmy tam jeździć. Wszyscy lubimy jeździć do Słowenii, bo to piękne miejsce, ale dajcie nam tor wyścigowy, na którym moglibyśmy prawidłowo jeździć.
Ale to zupełnie inna kwestia.
Po tamtej rundzie ludzie zaczęli zadawać pytania. Polska sensacja, Bartek Zmarzlik był w życiowej formie i robił ciśnienie, a jego prowadzenie w serii spadło do 10 punktów. Odpowiedź Woffindena? Dwa Grand Prix, dwie wygrane. Tak sobie radzi z presją. Powiedział:
Po Słowenii znów nam szło, bo dobrze się spisałem w Niemczech i wiedziałem, że w Toruniu muszę zdobyć 12 punktów i, że mogę zdobyć 12 punktów.
Radzę sobie z presją, ona nigdy nie była dla mnie problemem. Mój manager powiedział mi „za każdym razem, gdy [...]

Źródło: www.jednoslad.pl

Ford KA - 1.3 Klima Alu KOLA ZIMOWE Idealny z Niemiec

Dodano: 14.10.2018 11:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania pieknego bezwypadkowego FORDA KA z doskonalym silnikiem 1.3 O MOCY 70KM z orginalnym przebiegiem 96 TYS TYS KM. FORD posiada wazny niemiecki przeglad(TUV) do 2019 roku co swiadczy o wzorowym stanie technicznym samochodu. Kupiony w Niemczech gdzie posiadal tylko jednego wlascicie…

Źródło: motosprzedaz.pl

Ankieta i opinia FEMA: ograniczenia ruchu i bardziej rygorystyczne normy hałasu nie mają sensu

Dodano: 09.10.2018 14:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


74% europejskich motocyklistów uważa, że zamykanie dróg dla motocyklistów nie poprawi problemu nadmiernego hałasu. W kilku krajach europejskich, jak w Niemczech czy w Holandii, na coraz większej liczbie dróg pojawiają się zakazy ruchu dla motocykli. Dzieje się to w efekcie skarg na zbyt wysoki poziom hałasu emitowanego przez motocykle. FEMA - Federacja Europejskich Związków Motocyklowych...

Tagi: Niemczech
Źródło: motormania.com.pl

Opel Corsa - 1.0 Klima Lift Serwis Idealna z Niemiec

Dodano: 03.10.2018 11:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania pieknego bezwypadkowego OPLA CORSE C PO LIFTINGU z doskonalym silnikiem 1.0 O MOCY 60KM z orginalnym przebiegiem 132TYS KM. Opel posiada wazny niemiecki przeglad(TUV) do 2019 roku co swiadczy o wzorowym stanie technicznym samochodu. CORSA kupiona w Niemczech gdzie posiadala tylk…

Źródło: motosprzedaz.pl

Mercedes C 220 - 2,2-CDI 170-KM AVANTGARDE NAVI AUTOMAT 2xKLIMATRON ESP TEMPOMAT_!!!

Dodano: 03.10.2018 10:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

* = 2,2 - CDI _ 170 - KM _ " AVANTGARDE " _ NAVI _ AUTOMAT _ ŚLICZNY _ ZADBANY _ * = 2 x KLIMATRONIC _ ESP _ TEMPOMAT_ STAN _ PERFEKCYJNY _ OKAZJA_!!! = = = * = WYJĄTKOWA _ OKAZJA = WERSJA _ MODEL = 2009 _ r. * = 27 . XI . 2008 _ r. = Data _ Pierwszej _ Rejestracji _ w _ Niemczech _ *…

Źródło: motosprzedaz.pl

Sportowa nuta – Volkswagen up! zyskuje wersję R-Line

Dodano: 02.10.2018 8:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

up! żyje i ma się całkiem nieźle. W Niemczech zadebiutowała kolejna wersja tego samochodu - usportowiona R-Line.

Źródło: feedproxy.google.com

Audi A4 - 2.0TDI Climatronic Alu Xenon Serwis Idealny z Niemiec

Dodano: 30.09.2018 11:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania piekne bezwypadkowe AUDI A4 B7 z doskonalym silnikiem 2.0TDI MOCY 140 KM z orginalnym przebiegiem 220TYS KM potwierdzonego ksiazka serwisowa. AUDI posiada wazny przeglad(TUV) do 2019 roku co swiadczy o wzorowym stanie technicznym samochodu. AUDI kupione w Niemczech gdzie posiada…

Źródło: motosprzedaz.pl

Opel Zafira - 2.2 150KM Climatronic Alu Navi Xenon Serwis Idealna z Niemiec

Dodano: 30.09.2018 11:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania pieknego bezwypadkowego OPLA ZAFIRE B Z DOSKONALYM SILNIKIEM 2.2 O MOCY 150KM z orginalnym przebiegiem 196TYS KM . ZAFIRA posiada wazny niemiecki przeglad(TUV) do 2019 roku co swiadczy o wzorowym stanie technicznym samochodu. OPEL kupiony w Niemczech gdzie posiadal tylko jednego…

Źródło: motosprzedaz.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone