piątek, 07 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
Wiadomości z tagiem Nawet  RSS
Dałnsajzing ale fajny

Dodano: 30.07.2020 14:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 dni jeżdżę wynajętym chargerem, byłem mocno wkurzony że nie było v8 ale gość przeprosił, obniżył cenę i wziąłem 3,6 coś koło 300 koni.
Nigdy na codzień nie jeździłem takim autem i póki co bardzo mi się podoba. Kupa miejsca. Fotel można tak ustawić że prawie jak w suvie siedze. Jazda bajka. Jak czlowiek chce to zrywa przyczepnosc na kazde zawolanie a jak spokojnie to przy 100/godz ma 1300 obrotow na 8 biegu. Wkreca sid prawie na 7000 i na dwojce przekracza setke. Wielki kufer i kupa miejsca z tylu. No i pp 3 dniach i 250 km w duzym miescie srednia spalania to 9.5 l, bez start stop. Za to z zajebistym uruchamianiem na odlegosc.
Bawię się jak dawno się nie bawiłem i teraz jak namówić żonę na takie auto? Nawet dałnsajzingowe.
--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Źródło: forum.gazeta.pl

Jeep Wrangler z miękkim otwieranym dachem Sky One-Touch Power Soft Top w salonie Auto Plus

Dodano: 29.07.2020 8:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jeep Wrangler to jeden z najlepiej rozpoznawalnych samochodów w klasie off-road i zarazem żywa legenda branży. Nawet najnowsze wcielenie tego auta, wciąż zachowuje wiele cech swoich poprzedników, którzy na rynku są już obecni od dziesiątek lat. Sprzedaż tego modelu w Polsce idzie na tyle dobrze, że importer - FCA Poland S.A., aby sprostać potrzebom naszego ...

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2020 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone