piątek, 28 lutego 2020 r.  Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
Wiadomości z tagiem Jazdy  RSS
Dałnsajzing ale fajny

Dodano: 27.02.2020 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 dni jeżdżę wynajętym chargerem, byłem mocno wkurzony że nie było v8 ale gość przeprosił, obniżył cenę i wziąłem 3,6 coś koło 300 koni.
Nigdy na codzień nie jeździłem takim autem i póki co bardzo mi się podoba. Kupa miejsca. Fotel można tak ustawić że prawie jak w suvie siedze. Jazda bajka. Jak czlowiek chce to zrywa przyczepnosc na kazde zawolanie a jak spokojnie to przy 100/godz ma 1300 obrotow na 8 biegu. Wkreca sid prawie na 7000 i na dwojce przekracza setke. Wielki kufer i kupa miejsca z tylu. No i pp 3 dniach i 250 km w duzym miescie srednia spalania to 9.5 l, bez start stop. Za to z zajebistym uruchamianiem na odlegosc.
Bawię się jak dawno się nie bawiłem i teraz jak namówić żonę na takie auto? Nawet dałnsajzingowe.
--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Źródło: forum.gazeta.pl

Szczególny rok Roberta Kubicy

Dodano: 25.02.2020 20:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

  Alfa Romeo Racing ORLEN to nowy zespół Formuły 1, w której znalazł się Robert Kubica, nasz jedyny do tej pory rodak w tej elitarnej kategorii zawodów wyścigowych motorsportu. Jest świadomy swojej roli, że nie będzie walczył o mistrzostwo i punkty dla zespołu. Będzie służył doświadczeniem i radą, które mają zaowocować korzyścią dla całej drużyny.   Poprzedni sezon był bardzo nieudany dla Roberta Kubicy. Jazda w ekipie Williamsa pozostawiła wi...

Źródło: www.radommoto.pl

Otwarte drzwi ambulansu i… samotny przejazd noszy przez skrzyżowanie (Video)

Dodano: 23.02.2020 0:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Jazda ambulansem toodpowiedzialne iryzykowne zajęcie. Kierowca takiego pojazdu musi być gotowy nawszystko. Inni użytkownicy ruchu często niewiedzą bowiem jak reagować, gdywidzą zasobą auto uprzywilejowane. Niesą toteż najszybsze auta, dlatego trzeba umieć przewidywać. Taką historię trudno było jednak sobie wyobrazić. Pewien kierowca zawodowy ambulansu musiał zatrzymać zaraz zajednym zpokonanych skrzyżowań. Powód? Wlusterku zobaczył, żenatorowisku zostały... nosze. [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

Zmiany dla młodych kierowców: Szkolenia za dwa wykroczenia. Tylko jakie?

Dodano: 20.02.2020 14:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zapowiadane zmiany w przepisach dotyczących młodych kierowców przyniosą nie tylko ułatwienia, ale i interpretacyjny ból głowy. Mają one dotyczyć obowiązkowego szkolenia, jakie pomiędzy czwartym a ósmym miesiącem od uzyskania uprawnień kierowca musi odbyć w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ). Zgodnie z przepisami ustawy o kierujących pojazdami (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 978 ze zm.) – które w tym zakresie wciąż nie weszły w życie – młody kierowca miał przejść zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne.

Źródło: prawo.gazetaprawna.pl

Nowa Honda Jazz 2020

Dodano: 14.02.2020 14:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Inżynierowie Hondy, tworząc najnowszą generację Jazza, zrobili odważny krok, decydując się na zaprojektowanie kultowego modelu od podstaw. Opracowali nową, atrakcyjną ofertę w segmencie kompaktowym – zupełnie nowy samochód miejski, który łączy wyjątkową oszczędność z niezwykłą codzienną funkcjonalnością, odpowiadający potrzebom współczesnych konsumentów. Łagodna, współczesna stylistyka wniosła w ponadczasowe kształty Jazza piękno prostoty. Płynne kontury harmonizujące z [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Off-road – level crazy expert (Video)

Dodano: 11.02.2020 0:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Jazda wterenie niema wiele wspólnego zwysokimi prędkościami czyprzesadnymi przeciążeniami odczuwalnymi przezludzki organizm. Tojednak nieoznacza, żepoza asfaltem brakuje adrenaliny. Wręcz przeciwnie. Wniektórych przypadkach może być jej nawet więcej. Dotarcie docelu bywa bowiem skrajnie trudnym iczęsto bardzo niebezpiecznym wyzwaniem, wymagającym odkierowcy lekarskiej precyzji izwyczajnej odwagi. Margines błędu praktycznie nieistnieje. Itutaj mamy tego przykład. Pewien fan terenowej jazdy [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

Potrącenie na pasach – kierowca pod wpływem alkoholu (Video)

Dodano: 10.02.2020 0:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Jazda podwpływem alkoholu toskrajna głupota, któramoże prowadzić dofatalnych konsekwencji. Niestety, wciąż niebrakuje osób bezwyobraźni wchodzących zakierownicę napodwójnym gazie. Prowadzenie pojazdu pospożyciu "kilku głębszych" ogranicza zdolności ruchowe, koncentracje iwydłuża reakcje. Właśnie dlatego bardzo często wszystko kończy się wypadkiem. Kolejny tego przykład trafił dosieci prosto zUkrainy. Nanagraniu widać, jak jeden zkierowców zatrzymał się, by  przepuścić matkę zdzieckiem. [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone