wtorek, 26 maja 2020 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Jazdy  RSS
Dałnsajzing ale fajny

Dodano: 25.05.2020 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 dni jeżdżę wynajętym chargerem, byłem mocno wkurzony że nie było v8 ale gość przeprosił, obniżył cenę i wziąłem 3,6 coś koło 300 koni.
Nigdy na codzień nie jeździłem takim autem i póki co bardzo mi się podoba. Kupa miejsca. Fotel można tak ustawić że prawie jak w suvie siedze. Jazda bajka. Jak czlowiek chce to zrywa przyczepnosc na kazde zawolanie a jak spokojnie to przy 100/godz ma 1300 obrotow na 8 biegu. Wkreca sid prawie na 7000 i na dwojce przekracza setke. Wielki kufer i kupa miejsca z tylu. No i pp 3 dniach i 250 km w duzym miescie srednia spalania to 9.5 l, bez start stop. Za to z zajebistym uruchamianiem na odlegosc.
Bawię się jak dawno się nie bawiłem i teraz jak namówić żonę na takie auto? Nawet dałnsajzingowe.
--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Źródło: forum.gazeta.pl

Jazda na jednym kole zakończona poważnym zderzeniem (Video)

Dodano: 25.05.2020 0:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Posiadanie szybkiego motocykla tobezwątpienia duża przyjemność, aleteż spora odpowiedzialność. Korzystanie zwyjątkowych osiągów wymaga bowiem rozwagi ipokory. Ten użytkownik ścigacza poczuł się zbyt pewnie. Nadrodze publicznej postanowił poćwiczyć jazdę najednym kole - itowdużym ruchu. Toskrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, któregoniemogą usprawiedliwiać nawet największe umiejętności. Tych jednak również zabrakło, co obrazuje poniższe nagranie. Wpewnym momencie motocyklista stracił panowanie nadmaszyną [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Jazdy, Portal
Źródło: namasce.pl

Iveco Stralis Hi WAY 500 E5 EEV Salon PL - Zadbany Super Stan Mały Przebieg !!! Możliwa Zamiana !!!

Dodano: 24.05.2020 17:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- IVECO Stralis Hi WAY 500 - Rok produkcji : 2012/2013 - Zakupiony i użytkowany od 07.01.2013 - Norma emisji spalin EURO 5 EEV - Mały Przebieg 556000 100% oryginalny !!! - Skrzynia biegów automatyczna - Zawieszenie typu standard - Przód resor / tył poduszka - Opony Tył 95% do Jazdy - Opony przó…

Rowland: Lepiej startować w Formule E niż bolidem Williamsa w Formule 1

Dodano: 23.05.2020 8:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jazda w Formule 1 to marzenie chyba każdego kierowcy wyścigowego. Robert Kubica w tym roku spełnił je po raz drugi. Niestety, póki co ma fatalny bolid, wyraźnie odstający od maszyn konkurencji.

Źródło: www.f1.v10.pl

Zmiany dla młodych kierowców: Szkolenia za dwa wykroczenia. Tylko jakie?

Dodano: 18.05.2020 20:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zapowiadane zmiany w przepisach dotyczących młodych kierowców przyniosą nie tylko ułatwienia, ale i interpretacyjny ból głowy. Mają one dotyczyć obowiązkowego szkolenia, jakie pomiędzy czwartym a ósmym miesiącem od uzyskania uprawnień kierowca musi odbyć w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ). Zgodnie z przepisami ustawy o kierujących pojazdami (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 978 ze zm.) – które w tym zakresie wciąż nie weszły w życie – młody kierowca miał przejść zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne.

Źródło: prawo.gazetaprawna.pl

Jazda na jednym kole i prowokowanie czołówki – idiotyczna zabawa nastolatków (Video)

Dodano: 18.05.2020 6:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Młodość rządzi się swoimi prawami. Każdy nastolatek popełnia błędy inieda się tego uniknąć. Są jednak pewne granice, którychniewarto przekraczać. Itu należy poruszyć temat bezpieczeństw wruchu drogowym. Pewne wygłupy mogą bowiem skończyć się tragedią. Jak zobaczycie naponiższym nagraniu, grupa młodocianych rowerzystów postanowiła "zaszaleć". Wjaki sposób? Celem była jazda najednym kole poruchliwej ulicy. Żeby było jeszcze bardziej [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: namasce.pl

Ford Mondeo - Trend 1.6TDCi 116KM Led Lift Okazja !!!

Dodano: 16.05.2020 15:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

* Witamy Serdecznie * * Samochody z Pisemną Gwarancją Ford Mondeo 1.6 TDCi 116 KM Kombi Wersja Trend Serwis ASO - Drugi Właściciel w Niemczech Bogata Wersja Wyposażenia Światła do Jazdy Dziennej Typu LED Lokalizacja : KOŚCIERZYNA ul. Kościuszki 34 Rok Produkcji : Czerwiec 2011 PRZEBIEG : 202…

ODTJ Autodrom Pomorze wznawia działalność

Dodano: 12.05.2020 14:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach 16 maja 2020 r. wznawia działalność. Nowe zasady funkcjonowania obiektu dostosowane są do aktualnych wytycznych Rady Ministrów. Autodrom Pomorze wznawia przede wszystkim szkolenia indywidualne lub odbywające się w małych grupach (do 6 osób). Co ważne, ruszają szkolenia  wszystkich kategorii, od motocykli po samochody ciężarowe. Dodatkowo, kierowcy aut ...

Tagi: Race, Jazdy
Źródło: https:

Rowerzyści na drogach. Jeździjcie bezpiecznie

Dodano: 11.05.2020 14:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

  Coraz więcej rowerzystów można spotkać na naszych ulicach i drogach. Rowerzyści powinni się czuć bezpiecznie. Sami powinni przestrzegać przepisów i powinni być szanowani przez innych kierujących.   Pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom. Cykliści jeżdżą pojedynczo, parami i w grupach. I jak to bywa u innych użytkowników dróg, są wśród nich tacy, którzy przestrzegają przepisów ruchu drogowego i tacy, którzy je zupełnie ignorują. Jazda chodnikiem...

Tagi: Corsa, Saab, Jazdy
Źródło: www.radommoto.pl

Więzienie za cofanie licznika 2019. Projekt odłożony na bok

Dodano: 24.01.2019 15:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Projekt nowelizacji ustawy, który miał poważnie karać osoby cofające liczniki w samochodach ugrzązł w sejmie. Czy groźba 5 lat więzienia za cofanie licznika wejdzie w życie w 2019 roku? 
W otwartym liście do ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry, reprezentujący Związek Dealerów Samochodów Marek Konieczny pyta: „Tak naprawdę znalazły się siły, które chcą powstrzymać zmiany prawa i nadal pozwalać bezkarnie oszukiwać Polaków. Co to za siły?”. 
O „siłach” mających na celu zamrożenie ustawy pisze także Fakt.pl oraz Gazeta Wyborcza. W grudniu zeszłego roku wiceminister Marcin Warchoł poprosił o zawieszenie prac nad projektem ustawy. W pierwszej kolejności ministerstwo chce zakończyć pracę nad projektem zmian w sposobie działania stacji kontroli pojazdów. Na jego podstawie miałyby być wprowadzone przepisy dotyczące nowego rodzaju przestępstwa - cofania liczników. 
Na chwilę obecną brak oficjalnej odpowiedzi ze strony ministerstwa. Nikt też nie jest w stanie jednoznacznie określić kto i dlaczego miałby blokować wprowadzenie ustawy.  5 lat więzienia za cofanie licznika
W listopadzie 2017 roku minister Ziobro zapowiadał nowelizację ustawy. W jej myśl osobie zlecającej lub wykonującej tzw. „cofanie licznika” groziłoby pozbawienie wolności do 3 miesięcy do 5 lat. Plan zakładał wprowadzenie nowego prawa wraz z 1 stycznia 2019 roku.  PopularneTo się czyta:SortowanieGaźnik - regulacja gaźnika: Jak optymalnie wyregulowaćIle się czeka w Polsce na wyrobienie prawa jazdy w PWPW? Jak sprawdzić ten pr...Ile kosztuje wyrobienie Prawa Jazdy AM? Kurs, egzamin i badania lekarskiePrawko kat. A "na motor": Od ilu lat można zdawać motocyklowe prawo jazdy?Jazda bez prawa jazdy 2018. Jak kara za jazdę bez "prawka"?LWG: Co oznacza skrót którym pozdrawiają się motocykliści?Ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy AM (karty motorowerowej) 2016Prawo jazdy 2019. Ile się czeka na prawo jazdy? Jak to sprawdzić online?Ważne:Przepisy 2017: Za jazdę bez prawa jazdy lub ucieczkę przed policją pójdziesz ...Ile będzie kosztować prawo jazdy kategorii AM 2018? Cena "karty motorowerowej"

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 moto.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone